اجاره میز، صندلی و ظروف کرایه پذیرایی در قلهک برای مراسم ختم، تولد و مهمانی

برگزاری جشن تولد یکی از مهمترین مراسمی است که در سال فقط یکبار اتفاق می افتد و برای هر فردی چگونه سپری کردن این روز خاص بسیار مهم خواهد بود.

برخی از نزدیکان این روز را برای عزیزانشان با سورپرایز کردن و برگزاری مهمانی بزرگ خاطره انگیز میکنند.

سورپرایز کردن عزیزان نیاز به هماهنگی با افراد خانواده و فراهم کردن خیلی چیزهای جانبی دارد که باید از مدتی قبل از روز موعود به آنها رسیدگی کرد.

انتخاب محل برگزاری جشن،تصمیم برای نوع تم مهمانی،تهیه ظروف یکبار مصرف،گل آرایی و بادکنک آرایی فضای مهمانی،کرایه وسایل جانبی(میز و صندلی،سیستم صوتی)انتخاب موسیقی مناسب جشن تولد و...از جمله کارهایی است که باید انجام شود تا یک مهمانی و یا جشنی به بهترین نحو برگزار شود.

انجام کارهای ذکر شده زمانبر و انرژی بر خواهد بود و لازم است افرادی به کمک بیایند تا بتوان به تمام آنها به شکل عالی رسیدگی کرد.

خدمات مجالس میتوانند زحمت انجام این کارها را برایتان کم کنند و تمام امور را به خوبی و به بهترین شکل انجام دهند.

کافی ست تعداد مهمان ها و و ایده های پذیرایی را در اختیار مسئول خدمات مجالس قرار دهید و دیگر نگران مسئله ایی نباشید.

موسسه خدمات مجالس با در اختیار داشتن فضاهای مناسب پذیرایی و وسایل جانبی که برای برگزاری مراسم های مختلف احتیاج است می توانند در کنار کمک گرفتن از افراد متخصص در امر برگزاری مراسم بهترین سورپرایز را برای عزیزانتان ترتیب دهید و شبی خاطره انگیز برای همه اطرافیان بسازید.

ترتیب دادن یک جشن تولد خوب و باشکوه آماده سازی های گوناگونی را می طلبد و نیاز به تخصص نیز دارد.به طور مثال کار گل آرایی و بادکنک آرایی کاری تخصصی است و هر کس نمی تواند به درستی و زیبایی این کارها را انجام دهد.

موسسه های خدمات مجالس با در اختیار داشتن افراد با تخصص های گوناگون می توانند هر یک گوشه ایی از کار را انجام دهند و در کنار یکدیگر تمام کارها را به خوبی انجام دهند.

بر فرض مثال که بتوانید همه کارها را به خوبی انجام دهید ولی لازم است از مهمانانی که در جشن حضور دارند پذیرایی انجام دهید و بتوانید به همه بطور کامل رسیدگی کنید.برای انجام این کار خود به چندین نفر نیاز است تا بتوان به خوبی در امر پذیرایی موفق عمل کرد.

 ممکن است نزدیکانتان برای این کار کمکتان کنند ولی در مراسم جشن تولد و مهمانی های بزرگ با پوشیدن لباس های مهمانی حرکت و جنب و جوش کم میشود و نگرانی کثیف شدن لباس نیز وجود دارد و اگر بنا باشد تمام وقتتان به پذیرایی بگذرد دیگر از مهمانی لذت نخواهید برد.

برای اینکه با چنین مشکلاتی روبرو نشوید بهتر است برگزاری مراسم هایتان را به تیم های تشریفاتی بسپارید و نگران پذیرایی از مهمانها نباشید موسسه های تشریفاتی با در اختیار داشتن افرادی برای پذیرایی کار را برای شما آسان میکنند و شما میتوانید در کنار دیگر عزیزانتان به جشن و پایکوبی بپردازید و با ثبت خاطرات شب میلاد عزیزتان راضی و خشنود باشید.

موسسه های تشریفاتی تنها در برگزاری جشن تولدها خدمات ارائه نمی دهند.برگزاری هر مجلسی با هر مضمونی را پوشش میدهند مهمانی های خانوادگی بزرگ،نامزدی،مراسم عقد،عروسی ها،مهمانی های شرکت ها،برگزاری جلسات بزرگ کاری که نیاز به پذیرایی های خاص دارد،مراسم عزاداری،ختم،هفتم،چهلم و حتی مراسم سالگرد نیز در تخصص این موسسه ها است.

امروزه اکثر افراد و خانواده ها برگزاری مجالس خود را به این موسسه ها میسپارند و خود در کنار خانواده به انجام دیگر کارها می پردازند.

 اکثر خانواده ها از این موسسه ها و نحوه کارکردشان راضی هستند و به دیگران نیز توصیه می کنند که برگزاری هرگونه مراسمی را به تیم های تشریفاتی بسپارند چراکه نوع پذیرایی و خدماتی که ارائه میدهند ویژه و خاص است و در سطح ایده آل و خوبی پذیرایی از مهمانان انجام می شود. 

در زمان وقوع فوت یکی از افراد خانواده و یا نزدیکان با وجود بروز شوک و غم از دست دادن انجام امور مراسم برای خاکسپاری و دیگر مراسم ها بسیار سخت و گاهی غیر ممکن می شود.

در چنین مواقعی همیشه افرادی از فامیل و دوستان برای کمک حاضر می شوند و هر یک گوشه ایی از کار را انجام میدهند.

مراسم عزا نیز تدارکات بسیاری دارد که باید به ترتیب انجام شود تا به شکل آبرومندانه و در شان خانواده و متوفی باشد و از مهمانان به خوبی پذیرایی شود.

حساسیت خانواده های ایرانی در برگزاری مراسم باشکوه عزاداری برای عزیز سفر کرده بسیار زیاد است.

برای اینکه استرس و نگرانی های این چنینی در شرایط سخت از دست دادن عزیز برای تان کم شود بهترین و عاقلانه ترین کار این است که برگزاری مراسم را از صفر تا صد به تیم های تشریفاتی بسپارید و دیگر نگران هیچ چیز نباشید.

 آنها هزاران بار این چنین مراسم ها را برای افراد مختلف با سلیقه های مختلف انجام داده اند و با تمام ریزه کاری های آن آشنا هستند،مطمئن باشید بهترین مراسم را برای عزیز سفر کرده تان برگزار میکنند.

در اینجا برخی از کارهایی که در مراسم عزا و خاکسپاری باید انجام شود را یادآور می شویم:

 • گرفتن گواهی فوت(اگر مرحوم در منزل دعوت حق را لبیک گفته است)
 • کرایه آمبولانس برای بردن جنازه به محل دفن
 • چاپ اعلامیه برای اطلاع رسانی به اقوام و دوستان
 • رزرو قبر 
 • هماهنگی با غسالخانه برای تطهیر و مراسم کفن کردن مرحوم
 • کرایه سیستم صوتی برای اجرای مراسم خاکسپاری
 • رزرو مداح برای اجرای مراسم خاکسپاری
 • کرایه میز،صندلی و سایبان برای افراد حاضر در مراسم خاکسپاری
 • تهیه سینی های حاوی خرما و حلوا برای پذیرایی
 • تهیه نوشیدنی(آب یا شربت)
 • رزرو سالن پذیرایی برای صرف ناهار اقوامی که در مراسم خاکسپاری حضور داشته اند
 • رزرو مسجد یا حسینیه برای برگزاری مراسم ختم
 • تهیه سینی های حلوا و خرما برای پذیرایی در مسجد
 • تهیه پک های میوه و شیرینی 
 • تهیه قاب عکسی از متوفی
 • رزرو مداح و سخنران مجلس ختم
 • اگر تصمیم به پذیرایی به صرف ناهار یا شام داشته باشید رزرو سالن پذیرایی 
 • و….
مشاوره آنلاین

افزودن دیدگاه جدید