اجاره میز، صندلی و ظروف کرایه پذیرایی در میدان انقلاب برای مراسم ختم، تولد و مهمانی

روز تولد فقط یک روز از سال است و همه دوست دارند این روز را به بهترین شکل سپری کنند و یا در کنار خانواده و دوستان خود جشنی به مناسبت فرا رسیدن این روز خاص داشته باشند.

کودکان تا زمانی که در دوران خردسالی به سر میبرند چیز زیادی از برگزاری جشن تولد و خاص بودن این روز درک نمی کنند ولی با گذشت چندین سال و با پی بردن به اهمیت این روز و شادی هایی که می توانند در کنار دوستان و خانواده داشته باشند تمام طول سال را به انتظار رسیدن روز تولد خود هستند و بارها و بارها از والدین خود درباره فرا رسیدن تاریخ تولد خود سوال می پرسند و یا تقاضا میکنند که برایشان تولد بزرگ گرفته شود.

والدین نیز مایلند شادی چنین روز فرخنده ایی را با دیگر عزیزانشان به اشتراک بگذارند.

کودک در این روز به خصوص علاوه بر تعداد زیادی کادو که از مهمانان دریافت میکند میتواند در کنار دیگر دوستان هم سن و سال خود به بازی و شادی بپردازد و از خوراکی های متعدد و شیرینی های فراوان لذت ببرد.

خاطره جشن تولد برای کودکان بسیار شیرین و لذت بخش خواهد بود و تا مدتها شیرینی این جشن را با خود دارد و در روحیه او تاثیر بسزایی خواهد داشت.

سن کودک در چگونگی برپایی جشن تولد او نقش بسیاری ایفا میکند.کودک خردسال هیچ نظر و ایده ای در برگزاری جشن نخواهد داشت.حتی از اواسط جشن ممکن است خسته و بهانه گیر هم بشود و گاهی بخواب هم خواهد رفت.

در مقابل وقتی بچه ها از خردسالی بیرون می آیند و کمی بزرگتر میشوند برای برگزاری جشن تولد خود ایده هایی میدهد و خواسته هایی خواهد داشت.

 اکثر بچه ها با دیدن کارتون های مختلفی که می بینند با یک شخصیت کارتونی ارتباط خاصی برقرار میکنند و هر دکور و لباسی را با توجه به شخصیت کارتونی مورد علاقه خود تزیین و یا انتخاب میکند و در جشن تولد خود نیز این شخصیت کارتونی را دخیل میکند تزیین محیط،کیک،رنگ بادکنک های تزئینی فضای جشن تولد و حتی تم جشن تولد را طبق شخصیت کارتونی انتخاب میکند.

انتخاب تم هایی از این دست رنگ و هیجان خاصی به فضای جشن تولد می بخشد و برای کودکان دیگر که در جشن شرکت میکنند نیز بسیار جذاب خواهد بود.

خوراکی ها و تنقلاتی که برای جشن تولد کودکان انتخاب می شود نیز باید طبق سلیقه آنها باشد و حتما متنوع باشد تا کودکان بد خوراک نیز از حضور در جشن لذت ببرند و چیزهایی برای خوردن از میان خوراکی ها پیدا کنند.

خوراکی هایی که برای جشن تولد کودکان بر می گزینید باید همه کودکان دختر با سلیقه های دخترانه و هم پسر بچه را با ذائقه خاص آنها تحت پوشش قرار دهد چرا که هر دو در جشن حضور خواهند داشت و باید یک شب خاطره انگیز و مملو از خوشحالی را پشت سربگذارند.

حتما از بادکنک آرایی در فضای جشن تولد استفاده کنید و هدایای کوچکی برای کودکان حاضر در جشن تدارک ببینید تا آنها نیز با خوشحالی دریافت هدیه کوچک جشن شما را ترک کنند.

آتش بازی نیز بسیار مورد توجه کودکان است و از تماشای آن به وجد می آیند می توانید در پایان جشن برای اختتامیه مراسم را با یک آتش بازی کوچک به پایان برسانید.

ساعت برگزاری جشن تولد را به گونه ایی برنامه ریزی کنید که تا دیر وقت طول نکشد چرا که کودکان نمی توانند تا پاسی از شب بیدار بمانند و به زودی خسته و بهانه گیر می شوند.

امروزه بیشتر خانواده ها برگزاری چنین مراسم هایی را به تیم های تشریفاتی می سپارند و خود کنار دوستان و عزیزان از جشن تولد دلبندشان لذت می برند و با ثبت خاطرات جشن تولد کودک خود به وسیله عکس و فیلم تا مدتها با دیدن آنها تجدید خاطره میکنند.

موسسه های تشریفاتی با تجربه برگزاری جشن تولد های متعدد در طول سال برای سلیقه های متفاوت در انجام این کار خبره و ماهر هستند و با کمک افراد متخصص در زمینه برگزاری مراسم میتوانند در بهتر برگزار شدن مراسم هایتان شما را یاری کنند.

مطمئنا اگر یکبار به تیم های تشریفاتی اعتماد کنید و برگزاری مراسمی را به آنها بسپارید دیگر خودتان برای برگزاری هیچ مراسمی داوطلب نخواهید شد و همواره از یک موسسه تشریفاتی خوب کمک خواهید گرفت و بدون نگرانی و خستگی در مراسم های خود شرکت خواهید کرد و به بهترین نحو از مهمانان شما پذیرایی خواهد شد.

برگزاری مراسم ختم و دیگر مراسم های مربوط به فوت عزیز نیز از مراسمی است که بسیار سخت و بزرگ است و با توجه به روحیه خراب افراد خانواده در زمان از دست دادن عزیز می بایست برنامه ریزی های انجام شود و تعداد زیاد مهمان ها را برای چندین مرحله پذیرایی کرد.

 با حساسیت خانواده های ایرانی که می بایست به بهترین نحو و در شان خانواده مراسم برگزار شود اجرای تمام آنها بدون کاستی کمی دشوار و دور از ذهن می نماید برای اینکه به چنین مشکلی بر نخورید بهترین کار این است تا از صفر تا صد مراسم را به تیم های تشریفاتی بسپارید و با سپردن بودجه ایی که می خواهید برای مراسم خرج کنید دیگر نگران کاری نباشید و در کنار خانواده به سوگ عزیز سفر کرده بنشینید .

موسسه های تشریفاتی با در اختیار داشتن افراد مجرب و کارآزموده در امر برگزاری مراسم های مختلف و همچنین در اختیار داشتن تمامی وسایل برگزاری مراسم در کمترین زمان به بهترین نحو از مهمانان شما که از فاصله های دور و نزدیک برای عرض تسلیت و همدردی حضور پیدا کرده اند پذیرایی انجام می هند و یاد عزیز سفر کرده را گرامی خواهند داشت.

مراسم های مختلفی در زمان از دست دادن فردی از خانواده وجود دارد که باید در زمان خود و به درستی انجام شود و کاستی در هر مرحله برگزاری دیگر مراسم را تحت شعاع قرار خواهد داد مثل مراسم تطهیر و کفن کردن،مراسم خاکسپاری و رزرو قبر،مراسم عزاداری بر سر مزار،پذیرایی حاضران در مراسم خاکسپاری به صرف ناهار،برگزاری مراسم سوم،رزرو مسجد،مداح و سخنران مسجد،تهیه پک های پذیرایی در مراسم ختم،تدارک مراسم هفتم و چهلم تا سالگرد.

مشاوره آنلاین

افزودن دیدگاه جدید