ترمیم و ژلیش ناخن در شهرک غرب - نیل بار در شهرک غرب

سلام عرض می کنم خدمت عزیزانی که دارند این مقاله رو می خونند. من ندا هستم، بیش از ۱۲ ساله در حوزه آرایشگری، کاشت، ترمیم، ژلیس ناخن، مانیکور، پدیکور و ... فعالیت می کنم، ۴ سال از این تجربیات را در سالن ها و دوره های آموزشی مختلف در ترکیه گذراندم.

کار در ترکیه باعث شد، روش های جدید کار روی ناخن و همچنین استفاده از مواد متفاوت تری را آموزش ببینم. 

برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنم اول گالری تصاویر من در انتهای این مقاله را مطالعه کنید، بعد می توانید با شماره تلفن من ۰۹۳۸۲۶۳۹۰۶۶ تماس بگیرید یا برای پیدا کردن مرکز کاشت ناخن من روی نقشه گوگل اینجا کلیک کنید.

 

کاشت ناخن از مراقبت های تاثیر گذار برای حفظ زیبایی و مرتب بودن انگشتان عنوان می‌شود. مراقبت از این اجزای مهم، باید به عنوان یک مسئولیت روزمره محسوب شود اما متاسفانه افراد بسیاری به دلیل تماس با مواد شوینده و آب نه تنها لاک ناخن آنها به خوبی باقی نمی ماند بلکه در درازمدت نیز ساختاری شکننده خواهند شد. ناخن های کاشت می‌تواند از چنین چالش‌های جلوگیری کند.

محبوبیت ناخن های کاشت

حال در عصر حاضر استقبال از ناخن های کاشت با محبوبیت بسیاری مواجه شده است. در گذشته برخی تنها نکاتی معمول را برای داشتن ناخن های زیبا رعایت می کردند به طوری که همواره از بهترین مارک های لاک بهره می جستند و یا از یک برس نرم ناخن برای تمیز کردن زیر آن ها استفاده می‌کردند اما حال برای دیزاین این اجزای دوست داشتنی، شیوه های مختلف زیبایی وجود دارد البته باید در انتخاب فرد ناخنکار نیز دقت داشت، در غیر این صورت نه تنها از جنبه زیبایی، جذابیتی مشاهده نخواهد شد بلکه بیماری هایی همچون قارچ‌ ناخن نیز دور از انتظار نیست.

در هر کوچه و خیابان می توان شاهد فعالیت سالن های متعددی بود که در زمینه ناخن، ایده های مختلفی را اجرا می‌کنند اما مطمئنا نمی‌توان تمامی آنها را استاندارد دانست. شناخت فردی که در این زمینه تخصص و مهارت لازم را داشته باشد و نسبت به رعایت نکات نیز متعهد باشد، ساده نیست. در این مطلب سعی شده است نکاتی درباره انواع روش کاشت ناخن به اشتراک گذاشته شود تا بدانید چنین آموزشی مناسب شماست و از چالش‌های مرتبط با سلامتی نیز در امان بمانید.

نحوه کاشت و جایگاه آن در بین زنان

ناخن های کاشت تنوع بی نظیری دارند که می توانند تمامی سلایق را به خوبی پوشش دهند.

ایده های خلاقانه حال در بین عموم نیز با استقبال زیادی پذیرفته شده اند. هنرمند ناخن کار متناسب با تجربه و مهارت خود می تواند از ۰ تا ۱۰۰ ایده تا اجرا را به درستی انجام دهد. روز به روز شاهد هستیم مدل های جدیدی در استایل ناخن نیز به چشم می خورد که هریک ممکن است طرفداران خاصی داشته باشند. 

گروهی نیز چندان نسبت به ناخن های با طراحی‌های خاص، علاقمند نیستند که شاید بتوان این گروه را با کاشت های نچرال، راضی نگه داشت که به مرتب شدن ناخن های انگشتان نیز منجر خواهد شد.

چرا باید انواع کاشت ناخن را شناخت؟

افراد مختلفی در زمینه کاشت ناخن فعالیت می کنند اما زمانی می توان نسبت به اجرای این طرح ها، اطمینان داشت که فرد تجربه و مهارت لازم را کسب نموده باشد. شاید تعجب کنید که حتی شهر محل سکونت نیز می‌تواند یکی از جزئیات تاثیر گذار برای انتخاب شیوه کاشت، عنوان شود.

فارغ از طبقه اجتماعی، نوع شغل و سن نحوه کاشت در بین عموم بانوان پذیرفته شده است و حال برای این اجزای دوست داشتنی تلاش مضاعفی دارند. در عصر حاضر تمامی افراد دوست دارند با استایلی خاص ظاهر شوند و اعتماد به نفس بالایی را نیز کسب نمایند. تغییر لباس و ست کردن ان شاید در نگاه نخست تاثیرگذار باشد اما دستان نیز می تواند بیانگر روحیه و اهمیت به خود باشد.

به دلیل چنین فاکتورهایی است برخی ممکن است، ایده های متفاوت را بپذیرند، گروهی نیز با داشتن طراحی های ظریف، غرق لذت می شوند. بنابراین باید افرادی را برای دیزاین و اجرا انتخاب کرد که با تکیه بر تجربه و علم خود بتوانند چنین شاهکارهایی را خلق کنند.

برخی نیز با علم بر تاثیر ناخن های کاشت بر جذابیت و زیبایی دستان خود همچنان تمایلی برای چنین شیوه هایی ندارند، استفاده از نکات مراقبتی نیز می‌تواند تاثیرگذار باشد.

زنان خانه دار به عنوان بزرگترین قشر مطرح هستند که همواره به دلیل فعالیت‌های روزمره دستان آنها در معرض تماس با آب قرار دارد بنابراین شیوه جدیدی جهت انتخاب شیوه کاشت ناخن را تجربه می‌کنند اما خبر خوب آن که شیوه‌های مختلفی، ابداع شده است که هر یک با مزایا و معایب خاص برای گروه مختلفی ارزشمند هستند و می‌توان از این طریق، طراحی‌های خاص ناخن را نیز شاهد بود.

چه گروهی می توانند از کاشت ناخن استفاده کنند؟

امروزه مراودات اجتماعی گسترش یافته است و دقت به جزئیات ظاهری اهمیت بالایی دارد. کاشت ناخن فرصتی فراهم می کند تا بتوان شاهد زیبایی و جذابیت بالای دستان بود و از این طریق اعتمادبه‌نفس شایانی را نیز کسب نمود.

نم‌توان گروه خاصی را تنها برای کاشت ناخن مناسب دانست بلکه تنوع شیوه ها کمک کرده است، تمامی افراد فارغ از سطح رفاه اجتماعی، نوع شغل و حتی سلیقه انتخاب شایسته‌ای داشته باشند و از این طریق به روحیه خود نیز کمک کنند. حال استقبال از طراحی‌های نچرال، دو چندان شده است، برخی که در زمینه فعالیت خاصی، اشتغال دارند برای جذابیت، ماندگاری و تمیزی انگشتان خود چنین راهکاری را می پسندند. در ادامه سعی شده است که با بیان دقیق از جزئیات انواع روش کاشت، آگاهی لازم را به شما عزیزان ارائه نمود تا متناسب با شرایط خود، انتخاب درستی داشته باشید و با چالش متعددی نیز مواجه نشوید.

کاشت قالب

کاشت قالب از شناخته ترین شیوه ها برای داشتن ناخن های جذاب و خاص عنوان می شود اما تمامی افراد نمی توانند از این طریق به اهداف مورد نظر زیبایی دست یابند. هنرمند ناخن برای اجرای دقیق طرح باید مواردی را رعایت کند، در غیر این صورت با چالش‌هایی مواجه خواهد شد. مهمترین مرحله را می توان، قرار گیری مواد در داخل قالب ناخن مصنوعی دانست.

ناخن کار های مبتدی ممکن است در این زمینه اشتباهات فاحشی را رقم زنند که پایان کار خوبی را منجر نشود.

استفاده از مواد ضد قارچ بر روی ناخن نیز می تواند از مشکلات شایعی همچون قارچ زدن ناخن پیشگیری کند البته نباید ترتیب درست مراحل را نیز دست کم گرفت. هنرمند ناخن کار برای اجرای بهتر کار می بایست، فرآیند خشک شدن را پس از فشردن قالب بر روی ناخن انجام دهد.

عدم نیاز به سوهان کشی شرایطی را فراهم کرده است که بسیاری از افراد می‌توانند از این طریق، شاهد ناخنهای زیبا و با دوام باشند البته هزینه کم را نیز نباید بدون تأثیر دانست. برخی به دلیل کیفیت پایین چندان این شیوه را کارآمد معرفی نمی‌کنند بنابراین برای اجرای درست نیاز است از سابقه و تجربه فرد مطمئن شد.

متاسفانه بسیاری از افراد به دلیل انتخاب افراد مبتدی شاهد هواگرفتگی ناخن بودند که به فرایند قارچ نیز منجر شده است.

افرادی که همواره در تماس با آب هستند، ممکن است، چالش های بیشتری را متحمل شوند بنابراین بانوان خانه دار باید شیوه دیگری را انتخاب کنند تا با مشکلات متعدد مواجه نشوند.

چه گروهی باید از این شیوه کاشت ناخن استفاده کنند

ضعف‌های کاشت قالب اگرچه ممکن است برای برخی چشمگیر به نظر برسد اما باید مزایای دسترسی ساده، سرعت بالا، راحتی و جذابیت های اجرایی را نیز اشاره کرد به همین دلیل برخی از افراد، علاقه خاصی نسبت به این شیوه دارند.

تماس با آب می‌تواند فرآیند مراقبتی و زیبایی این گروه کاشت ناخن ها را به چالش بکشاند، بنابراین بانوان خانه دار بهتر است در انتخاب خود تجدیدنظر کنند. هنرمندان متعددی در زمینه ناخن فعالیت می کنند که هر یک ممکن است سوابق مختلفی داشته باشند. برای اطمینان از کارایی و ماندگاری باید افراد حرفه‌ای را انتخاب نمود.

اگر همواره ساعات زیادی را مشغول مسئولیت‌های کاری هستید، نمی توانید برای ترمیم و اجرای ناخن های کاشت فرصتی را کنار بگذارید، بهتر است، این شیوه را در نظر بگیرید. مهمترین نقاط قوت آن را می‌توان به اختصاص زمان کم، عدم نیاز به سوهان کشی و زیبایی بالا عنوان کرد.

چه افرادی بهتر است از کاشت قالب صرف نظر کنند

کاشت قالب به عنوان یک شیوه کارآمد جهت اجرای ایده‌های خاص ناخن انتخاب می‌شود. باید در انتخاب هنرمند ناخن کار نیز دقت داشت. داشتن تجربه و سابقه به عنوان یکی از کلیدی ترین معیارها در نظر گرفته می شود. 

برخی از افراد به دلایل مختلف ممکن است ناخن های زیبا و هماهنگی نداشته باشند، بنابراین نمی‌توانند از این شیوه برای زیبا سازی ناخن ها استفاده کنند، به همین دلیل هنرمندان ناخن کار داشتن ناخن هایی یک شکل را به عنوان یک چالش در این زمینه عنوان می‌کنند.

هوا گرفتگی بیشتر، دوام کمتر و نیاز به مواد بسیار از مهمترین نقاط ضعف این نوع شیوه کاشت، عنوان می شود. بنابراین اگر چنین مواردی برای شما به عنوان یک دغدغه مطرح است بهتر است به تجربه و دانش ناخنکار خود اعتماد کنید و برای مراقبت های زیبایی ناخن ها و حس بهتر از راهکارهای دیگری بهره ببرید.

کاشت پودری

استفاده از چسب ناخن جهت اتصال ناخن مصنوعی به نیمه ناخن به عنوان یک فاکتور تاثیرگذار در این شیوه مطرح است. البته باید پذیرفت که تمامی افراد، سلایق و علایق یکسانی ندارند بنابراین فرد ناخنکار چنین مواردی را نیز مطرح می‌کند.

کاربرد مواد ضد قارچ نیز از دیگر نکاتی بوده که برای افراد می‌تواند دغدغه های مختلف را به حداقل برساند. شاید جالب به نظر برسد که پودر کاشت در واقع همان مواد دندان پزشکی است.

از مهم‌ترین مراحل، برای نتیجه گیری جذاب سوهان برقی جهت یکنواختی عنوان می شود، نمی توان چنین شیوه ای را مختص گروه خاصی دانست. 

بسیاری، از این طریق به زیباسازی ناخن ها و دیزاین جذاب مشغول می‌شوند نباید فراموش کرد که سادگی مراحل، دلیلی بر مشاهده شاهکارهای خاص نیست بلکه باید نکات ظریف و دقیقی را نیز مدنظر قرار داد، در غیر این صورت تنها وقت و انرژی هدر می‌روند و چندان جلوه زیبایی مشاهده نخواهد شد.

چه گروهی باید از شیوه کاشت پودری استفاده کنند؟

حال به دلیل مشغله های مختلف بسیاری از افراد نمی‌توانند برای دیزاین ناخن و اجرا طرح های خاص، زمان زیادی را اختصاص دهند که مهمترین چالش برای کاشت پودری عنوان می‌شود اما می‌تواند شرایطی مهیا کند تا شاهد مشکلات ناهماهنگی اندازه نبود. گروهی از افراد به دلیل بازدهی جذاب به این شیوه تمایل دارند.

البته باید سوهان کشی دقیق و حرفه‌ای را نیز بپذیرند بنابراین چنین شیوه‌ای به طراحی های خاص مد نظر آنها منجر خواهد شد.

انتخاب شخصی که در زمینه اجرای طرح‌های مختلف، سابقه درخشان دارد، می تواند دغدغه های اجرایی را به حداقل برساند اما باید پذیرفت فرآیند آماده‌سازی هر انگشتر این شیوه به صورت اختصاصی صورت می‌گیرد بنابراین اختصاص زمان زیادی را نیاز هست. اگرچه در پایان نتیجه نهایی بسیار مسرت بخش خواهد بود.

بنابراین اگر همواره مسئولیت‌های مختلفی را در زندگی روزمره متحمل می شوید، چنین شیوه‌ای کاشتی را انتخاب نکنید تا شاهد چالش های مختلف نباشید.

کاشت ژل

طرفداران کاشت ژل، روز به روز بیشتر می‌شود که از این طریق به خلق شاهکارهای مختلف و ایده های منحصر به فرد در ناخن ها دست می یابند. فرآیند اجرا و در دسترس بودن مواد که اغلب به صورت آماده در بازار موجود هستند به عنوان نقاط قوت عنوان می شوند اما نباید انتخاب مواد مربوط را بی‌تأثیر دانست که کمک می‌کند چالش‌های مختلف فرد را آزار ندهد.

قسمت طلایی اجرای طرح های مختلف، کاربرد، دستگاه یووی عنوان می‌شود که فرایند خشک شدن را با سرعتی مضاعف همراه می‌کند.

شاید در مرور مراحل فکر کنید این شیوه نیز مشابه کاشت پودری است اما مرز تفکیکی، استفاده از مواد متعدد عنوان می‌شود که علاقمندان خاصی دارند که برای اجرای طرح‌های متفاوت، آن را می پسندند بنابراین باید به مهارت و تجربه ناخن کار اطمینان کرد تا بتوان شرایط ایده آلی را شاهد بود.

برخی برای اجرای طرح‌های مختلف، شیوه کاشت پودری ممکن است کاربرد قالب یا قلم را در نظر بگیرند. استفاده از کاشت پودر با قلم شرایطی مهیا می کند که طرح های اولیه خاصی را شاهد بود که فرد از نظر زمان و فرصت، دغدغه زیادی را متحمل نخواهد شد.

فارغ از سطح تجربه و سوابق درخشان برخی از هنرمندان ناخن کار ممکن است محدودیت هایی را برای اجرای طرح‌های مختلف احساس نمایند اما این شیوه، شرایطی مهیا می‌کند تا از چالش های غیر عمد در زمان اجرا نیز به راحتی عبور کرد.

اگر می‌خواهید علت محبوبیت این شیوه را برای عموم مردم بدانید، باید اختصاص زمان کم جهت طراحی و اجرا را به عنوان چشمگیرترین نکته در نظر گرفت. دوام و ماندگاری نیز می‌تواند از نظر زیبایی و صرفه جویی در هزینه ها بسیار سودآور باشد.

مزایا و معایب کاشت

اگرچه کاشت به نظر ساده و بدون چالش تلقی می شود اما باید در نظر گرفت، جزئیات بسیاری در موفقیت طرح ها تاثیر گذار هستند. برخی تنها به طرح های خاصی وابستگی دارند اما باید بدانید هنرمند ناخن کار فردی است که می تواند موفقیت در زمینه اجرا را تضمین کند، آگاهی می‌تواند از وقوع پیشامد های بسیاری پیشگیری کند.

داشتن بدنی سالم و ظاهری جذاب، خواسته تمامی افراد است، برخی از مردم تلاش  برای جذابیت ظاهری خود را با مراقبت های مختلف حفظ می کنند. کاشت ناخن به عنوان یک اقدام همه گیر در بین بانوان پذیرفته شده است اما نباید بدون آگاهی و ارزیابی، راهی سالن‌های مختلف شد. مطمئنا مشکلات متعددی می تواند به همراه داشته باشد.

حال قارچ و شکننده شدن ساختار ناخن در بین گروه بسیاری دیده می شود که اغلب آنها به افراد مبتدی برای کاشت مراجعه می‌کنند.

ترمیم به عنوان یک مرحله کاشت تلقی می شود بنابراین اگر احساس می کنید نمی توانید راهی سالن‌های مختلف شوید و فرصتی را برای این کار اختصاص دهید، بهتر است از کاشت صرف نظر کنید، به دلیل رشد مداوم ناخن ها چنین انتظاری دور از ذهن نیست.

جویدن ناخن ها در برخی از افراد به عنوان یک عادت ناپسند دیده می‌شود که ممکن است راه‌های مختلفی را نیز برای رهایی امتحان کرده باشند اما برخی توانسته اند، با کاشت چنین مشکلی را پشت سر بگذارند البته مزه بد مواد در چنین اقدامی بی تاثیر نبوده است.

از دیگر مشکلاتی که به عنوان یک مشکل دیده می شود، حساسیت و آلرژی به مواد عنوان می گردد. در واقع چنین چالشی به دلیل استفاده از مواد شیمیایی وجود دارد که می‌توان با انتخاب هنرمندان ناخنکار که تجربه و مهارت لازم را دارند، ریسک درگیری را کاهش داد. همچنین انتخاب مراکز معتبر نیز باید به درستی صورت گیرند.

مقایسه انواع روش کاشت ناخن

مقایسه انواع روش کاشت ناخن کمک می کند افراد بتوانند با مزایا و محدودیت های هر یک آشنا شوند و برای داشتن ناخن های مرتب و زیبا، مسیر کمتری را بپیمایند. مطمئنا سلایق و علایق افراد متفاوت است اما شرایط فراهم است تا بتوان علاوه بر ظاهر زیبا، اعتمادبه‌نفس شایانی را نیز شاهد بود. مهارت و تجربه یک هنرمند ناخن کار میتواند برای طرح های شلوغ و رنگارنگ و یا طرح‌های نچرال، فرصتی را فراهم نماید.

محبوبیت کاشت پودری در بین بانوان ایرانی به شدت بالاست به طوری که ۸۰ درصد را این گروه تشکیل می دهند، سپس باید به جایگاه دوم کاشت های ژله ای که حدود ۱۵ درصد هستند، اشاره نمود و سایر شیوه ها نیز در حدود ۵ درصد علاقمندان را مجذوب می کند.

پتانسیل بالای کاشت پودری، فرصتی مغتنم است تا نه تنها هنرمندان ناخن کار راحتی بسیاری را برای اجرا، تجربه کنند بلکه افراد نیز از زمان و ماندگاری بالایی طرح ها، لذت ببرند البته نباید تجربه و مهارت فرد ناخن کار را بی تاثیر دانست. 

ناخن در دستان، جایگاه ارزشمندی همچون نگین بر روی انگشتر دارد بنابراین باید برای مراقبت از آنها اقدامات متعددی را دنبال کرد. تماس با آلودگی‌های مختلف و آب می‌تواند چالش‌هایی را رقم زند. همچنین تجربه نشان داده است برخی از انواع کاشت، مناسب آب و هوای خاصی نیست. به طور مثال باید کاشت ژله ای را در نظر گرفت که بهتر است مردمان ساکن مناطق شرجی، برای زیبا سازی انگشتان از این شیوه استفاده نکنند البته تجربه نشان داده کاربرد مواد با کیفیت و مرغوب تاثیرات آب و هوا را نیز کمرنگ می کند.

ترک خوردن کاشت

ترک خوردن کاشت، ممکن است برای شما نیز اتفاق افتاده باشد و زیبایی ناخن را تحت تاثیر قرار دهد. انتظار دوام و ماندگاری برای تمامی افراد یکسان نیست بهتر است اطلاعات خود را در زمینه مراقبت از ناخن به صورت جزئی از ناخن کار خود بپرسید تا از این نظر، چالشی را احساس نکنید. 

اگر همواره از کاشت ژله ای برای دیزاین ناخن و زیبایی استفاده می کنید باید بدانید خشکی هوا می تواند به عنوان یک محدودیت مطرح باشد.

البته پارامترهایی همچون کاربرد مواد کم، عدم مراقبت درست و سوهان کشی مداوم از جمله مواردی هستند که ممکن است برای برخی افراد منجر به ترک خوردن کاشت شوند البته نباید تخصص و مهارت فرد هنرمند را نیز بی‌تأثیر دانست. 

افراد مبتدی ممکن است به دلیل عدم تجربه مشکلاتی را رقم زنند اما کاربرد مواد نامرغوب، احتمالا تماس مناسب قلمو لیکوئید و شرایط نگهداری به صورت استاندارد از جمله مواردی هستند که ناخن کارهای باتجربه به درستی مد نظر قرار می دهند.

باید بدانید کاشت تنها منجر به زیبایی و جذابیت ناخن ها نمی شود بلکه ممکن است چالش‌هایی را از نظر ساختار و سلامتی تحمیل کند بنابراین حضور در سالن هایی که استانداردها را رعایت می‌کنند و هنرمندانی ناخن کاری زبده دارند، اهمیت بالایی دارد.

محدودیت های کاشت ناخن

محدودیت‌های کاشت ناخن ممکن است برخی را برای انتخاب سردرگم نماید، مطمئنا تمامی افراد از تاثیر مستقیم بر زیبایی و سلامت ناخن ها بر اعتماد به نفس و حس خوب آگاه هستند. ممکن است برخی از افراد دچار حساسیت و آلرژی به چسب نگهدارنده و یا قالب کاشت نیز شوند بنابراین باید نسبت به آنها نیز دقت نظر داشت.

برگشتن ناخن دستان نیز برای برخی از افراد به عنوان یک تجربه تلخ عنوان می‌شود اما نباید عامل تأثیرگذار را کاشت دانست. بسیاری در حالت عادی نیز به دلیل استفاده مداوم از دست ها و تماس با مواد مختلف با این گروه از این مشکلات مواجه هستند، مطمئناً رعایت نکات مراقبتی، بسیار اهمیت دارد.

هواگیری نیز به عنوان چالش، برای برخی مطرح است که اغلب به دلیل عدم تجربه بالای ناخن کار مشاهده می شود، بنابراین در انتخاب خود دقت داشته باشید تا فرآیند پوشش‌دهی کامل قالب کاشت به درستی صورت گیرد. متاسفانه برخی به دلیل بی اهمیت جلوه دادن این مرحله شاهد جرم و تغییر رنگ ناخن ها هستند که باید توسط پزشک معالج، برای رهایی از آنها تلاش کرد.

کاشت برای چه گروه از افراد ممنوع است؟

روشهای کاشت بسیار متنوع هستند که هر یک برای گروه خاصی مناسب هستند تا از این طریق به دیزاین جذاب ناخن ها دست یابند، متاسفانه برخی همواره مستعد بیماری های عفونی و قارچی هستند که بهتر است از چنین اقدامی صرف نظر کنند البته پزشکان نیز توصیه می کند مشکلات سیستم ایمنی و درگیری با عفونت را به عنوان یک عامل موثر در نظر گرفت و به جای کاشت، اقدامات مراقبتی دیگری را جایگزین نمود.

موارد خطرناک برای کاشت

نمی توان منکر تاثیری که کاشت برای زیبایی دستان به همراه دارد، شد. برخی از افراد همواره با آلرژی و حساسیت مواجه هستند. این گروه ممکن است با مشکلات سلامتی مواجه شوند بنابراین نیاز بوده، حساسیت ویژه‌ای در انتخاب هنرمند ناخن کار و سالن آرایشی داشته باشند. تجربه نشان داده است که کاشت ناخن های پا نیز در این زمینه با دقت بیشتری باید صورت گیرد.

برخی تصور می‌کنند که تنها خرید سوهان و لاک های جذاب و خاص می‌تواند همچون کاشت حس زیباشناسی را به ارمغان آورد. اگر چه چنین مراقبتهایی نیاز به اختصاص زمان زیاد ندارند و راحت با تهیه لوازم اندک در منزل نیز میتوان شاهد ناخن های مرتب بود اما کاشت از نظر هماهنگی، دوام و زیباشناسی بسیار در سطح بالاتری قرار دارد.

موارد ایمنی مهم بعد از کاشت

انتخاب مواد مرغوب به عنوان یک فاکتور تاثیرگذار در کاشت تلقی شود اما باید دانست، مهارت و تجربه فردی ناخن کار می تواند به موفقیت بیانجامد و شاهکار هایی را خلق کند. اگر شما صرفاً فقط به دلیل ارزانی به افرادی خاص، مراجعه می کنید که تجربه چندانی ندارند باید ریسک درگیری با مشکلات متعدد و چالش‌های سلامت را بپذیرید.

گروهی از افراد به دلیل مسئولیت های روزمره همواره در تماس با آب هستند، استفاده از دستکش می‌تواند از وقوع پیشامدهای مختلف پیشگیری نماید.

سخن آخر

تنوع روشهای کاشت اگرچه فرصتی برای تمامی افراد فراهم می کند که بتوانند متناسب با شرایط انتخاب درستی داشته باشند اما باید مزایا و محدودیت های هر یک را به درستی بررسی نمود سپس به افراد هنرمند و با تجربه مراجعه نمود تا شاهد خلق ایده های خاص و طراحی های جذاب نیز بود. برخی چنین مواردی را رعایت نمی‌کنند و حال برای بازگشت سلامتی، همواره راهی مطب های پزشکان متخصص هستند. 

مشاوره آنلاین

افزودن دیدگاه جدید