اجاره میز، صندلی و ظروف کرایه پذیرایی در ملاصدرا، شیخ بهایی برای مراسم ختم، تولد و مهمانی

جشن تولد خاطره انگیز و خاص

تولد هر فرد یکی از مهم ترین روز های زندگی اوست و در سال فقط یک بار روز تولد است.بنابراین برای خاطره انگیز کردن جنین روزی می بایست برنامه ریزی دقیق و کاملی انجام داد تا در یاد بماند.

برخی عزیزانشان را در روز تولدشان سورپرایز می کنند.برخی نیز هر سال روز تولد خود و اعضای خانواده را با برگزاری جشن تولد های بزرگ و مجلل جشن میگیرند و شادی این روز را با دوستان و اقوام خود به اشتراک می گذارند و با ثبت این روز با عکس و فیلم خاطره این روز را ماندگار میکنند. 

برگزاری مراسم جشن تولد به مانند هر مجلس و مهمانی نیاز به تدارکات و برنامه ریزی های دقیق و خاص دارد.که می بایست از یکی دو ماه قبل برنامه ریزی ها انجام شود و به ترتیب و در زمان مشخص انجام شود تا در روز موعود بدون کاستی جشن به خوبی برگزار شود و برای همه خاطره خوب به جا بماند.

سن و جنسیت فردی که جشن تولد برای او گرفته می شود بسیار مهم است چرا که تزیینات محل برگزاری متفاوت خواهد شد و حتی خوراکی ها و تنقلات نیز بنا به سن فرد تغییر خواهد کرد.به طور مثال تولد کودک ۴ ساله با فرد ۳۰ ساله بسیار متفاوت خواهد بود و یا تولد دختر و پسر نیز کاملا متفاوت است.نوع تزیینات،رنگ تزیینات،برنامه هایی که باید اجرا شود،حتی موزیک انتخابی برای جشن و خیلی کارهای دیگر که متفاوت خواهد بود.

برخی مراسم تولد را در منزل و با امکاناتی که در منزل دارند برگزار میکنند و یک جمع صمیمی و شاد کنار هم روز میلاد عزیزان خود را به جشن و پایکوبی میگذرانند.

جشن تولدهایی که در منزل گرفته میشود را نیز می توان با برنامه ریزی درست و البته با مهارت به بهترین شکل برگزار کرد.

گل آرایی،بادکنک آرایی و نورپردازی اتاقی که قرار است جشن تولد در آن برگزار شود می تواند جلوه خاص و باشکوهی به جشن شما بدهد.استفاده از صندلی و میز های خوب و مناسب در فضا برای استفاده مهمانها بسیار نکته کلیدی است.انتخاب موزیک های متنوع و مناسب نیز نکته مهم بعدی است که باید با انتخاب درست بتوانید مهمانها را به وجد آورده و شادی را در فضا طنین انداز کنید.

انتخاب تنقلات متنوع و مناسب نیز بسیار مهم است و باید دقت کنید مهمانها برای شام و کیک تولد اشتهای خود را از دست ندهند.

انتخاب مهم و اساسی دیگر کیک جشن تولد است،کیک مهمترین قسمت تولد است که باید متناسب با سلیقه فردی که جشن برای اوست انتخاب شود،دقت کنید اندازه کیک نیز متناسب با تعداد افراد شرکت کننده در مهمانی باشد.

تا اینجا به چند نکته درباره برگزاری جشن تولد در منزل اشاره کردیم.نکات بسیاری از این دست وجود دارد که اگر بخواهیم یک به یک به آنها اشاره کنیم مقاله بسیار بلندی خواهد شد که شاید از حوصله شما خارج باشد.

 توصیه می کنیم اگر می خواهید تولدی بی نقص و با شکوه داشته باشید و بدون کوچکترین مشکلی از مهمانان پذیرایی خوبی انجام شود،تمام امور را از صفر تا صد به تیم های تشریفاتی برگزاری مراسم بسپارید و خودتان به همراه دیگر عزیزانتان بدون خستگی و نگرانی از جشن لذت ببرید و بهترین نتیجه را کسب کنید.

 اگر یک بار برگزاری جشن و یا مراسمی را به این موسسه ها بسپارید دیگر هرگز خودتان را برای برگزاری مراسم ها به زحمت نخواهید انداخت و همیشه از این موسسه ها کمک خواهید گرفت چرا که آنها در برگزاری مراسم های مختلف تخصص دارند و با در اختیار داشتن اکثر وسایل مورد نیاز برگزاری مراسم و استفاده از افراد خبره بهترین و بی نقص ترین مراسم را برگزار خواهند کرد.

موسسه های تشریفاتی برگزاری کلیه مراسم ها را به خوبی انجام میدهند مهمانی های بزرگ اداره ها،مهمانی های خانوادگی بزرگ،نامزدی ها،مراسم عقد،عروسی،جشن تولد و حتی مراسم ختم و هفتم برای عزیز از دست رفته و بسیاری دیگر از مهمانی ها،بنابراین با سپردن همه کارهای مربوط به مهمانی به تیم های تشریفاتی با خیالی آسوده از پذیرایی خوب مهمانان در کنار خانواده باشید. 

در ایران مرسوم است بعد از گذشت چهل روز و یک سال برای عزیز سفر کرده مراسم یادبود برگزار میکنند و با دعوت از اقوام و دوستان نزدیک و پذیرایی به صرف شام  یا ناهار یاد متوفی را گرامی می دارند و در کنار خانواده صاحب عزا برای شادی روح درگذشته فاتحه و صلوات اهدا میکنند.

برگزاری مراسم چهل و سالگرد نیز تدارکاتی لازم دارد که باید حتما انجام شود تا پذیرایی از مهمانها آبرومندانه و به خوبی صورت بگیرد.

رزرو سالن و یا تالار،سفارش نوع غذا،سفارش میوه و شیرینی از جمله کارهایی است که باید از قبل به آن رسیدگی شود با سپردن تمام امور پذیرایی به موسسه های تشریفاتی دیگر نیاز نیست شما نگرانی بابت هیچ کاری داشته باشید کافی است در مورد خواسته هایتان و ایده های پذیرایی با موسسه صحبت کنید و تمام کارها را به آنها و تیم متخصص شان بسپارید و در کنار خانواده و فامیل باشید حتی ممکن است ایده های خوبی برای پذیرایی به شما پیشنهاد کنند که هرگز به ذهن شما نمی رسید.

مشاوره آنلاین

افزودن دیدگاه جدید