اجاره میز، صندلی و ظروف کرایه پذیرایی در صادقیه برای مراسم ختم، تولد و مهمانی

چگونه مجلس ختم را به بهترین شکل برگزار کنیم

از دست دادن عزیز بسیار سخت است و فشار روحی زیادی به صاحب عزا از نظر روحی وارد می شود.گذشته از این که عزیزی را از دست میدهد و شوک بزرگی بر او وارد شده است باید به هزاران چیز فکر کند و تدارک ببیند.

در ایران مرسوم است که همه اقوام،آشنایان،دوستان و حتی همسایگان برای تسلیت گفتن و ابراز همدردی به منزل متوفی تشریف می آورند.

پذیرایی از مهمان نیز از خواص جدانشدنی ایرانی ها است بنابراین باید تدارک وسایل پذیرایی از منزل گرفته تا تدارک مراسم خاکسپاری را انجام داد.برخی از این تدارکات عبارتند از:رزرو قبر،پذیرایی از شرکت کنندگان در مراسم خاکسپاری،رزرو رستوران برای صرف ناهار شرکت کنندگان در مراسم تشییع،تدارک مراسم سوم،رزرو مسجد،تهیه وسایل پذیرایی در مسجد،ظروف یکبار مصرف،پک های پذیرای برای مراسم ختم و هزاران کار دیگر،بنا به رسم و رسوماتی که هر شهر و قومی اجرا میکنند.

 در چنین مواقعی معمولا دوستان نزدیک و اقوام درجه یک به کمک صاحب عزا می آیند و هر یک مسئولیت قسمتی از کارها را بر عهده میگیرند و سعی میکنند مراسم آبرومند و در خور شان خانواده برای عزیز سفر کرده برگزار کنند.

از آنجا که هماهنگ کردن همه با نوع مسئولیت پذیری متفاوت افراد بسیار سخت و تقریبا غیر ممکن است،همیشه این استرس وجود دارد که قسمتی از کار به درستی انجام نشود و اختلالی در مراسم به وجود آید و باعث شود به خوبی و در شان خانواده مراسم برگزار نشود.

 برای اینکه چنین اتفاقی رخ ندهد میتوانید اجرای تمام امور از همان پذیرایی داخل منزل تا آخر مراسم هفت را به موسسه های تشریفاتی که کارشان برپایی چنین مراسم هایی است بسپارید و در کنار خانواده به عزاداری و همدردی با دیگر عزیزانتان بپردازید.

موسسه های تشریفاتی برای برپایی مراسم های مختلف(جشن های خانوادگی،جشن تولدها،عروسی ها،مهمانی های شرکت ها،مراسم ختم و ….)تیم های متخصص را گرد هم جمع آوری کرده اند و مسئولیت ها را بین کارکنان مجرب خود تقسیم میکنند و با در اختیار داشتن وسایل لازم برای تدارکات مهمانی به راحتی می توانند همه قسمت های هر مراسمی را به بهترین شکل و در کمترین زمان اجرا کنند.

تعداد مراسم هایی که این موسسه ها برگزار کرده اند بسیار زیاد است به خاطر همین تجربه فراوانی در این زمینه کسب کرده اند و ایده های زیادی می توانند برای بهتر برگزار کردن مراسم ها به مشتریان ارائه کنند.

با سپردن تمام امور مراسم خاکسپاری،ختم و هفتم به تیم های تشریفاتی خوب و با تجربه مطمئن باشید به بهترین شکل از مهمانها پذیرایی انجام می شود و تمام امور در شان خانواده و آبرومند برگزار خواهد شد.

در مقابل اگر می خواهید برای روز تولد عزیزی او را سورپرایز کنید و یا حتی برای تولد خود می خواهید شادی روز میلادتان را با اقوام و دوستانتان شریک شوید و جشن با شکوه و خاطره انگیزی را تدارک ببینید، می توانید برگزاری مراسم خود را به تیم های تشریفاتی بسپارید و بهترین مهمانی را برگزار کنید.

تدارکات جشن تولد نیز بسیار کار می برد و لازم است حداقل یک ماه قبل از روز موعود به دنبال هماهنگ کردن کارها باشید.

اگر تعداد مهمانها زیاد هستند و امکان برگزاری مراسم در منزل نیست باید به دنبال رزرو مکان مناسب برای برپایی جشن باشید.رزرو مکانی که با سلیقه و نظر شما هماهنگ باشد زمانبر است و معمولا دیگران این مکان ها را برای برگزاری مراسم هایشان رزرو کرده اند بنابراین باید برای انجام کارها از قبل هماهنگی ها انجام شود.

برای تزیین مکان انتخابیتان نیز باید فکری بکنید،بادکنک آرایی و گل آرایی برای برگزاری جشن تولد باید متناسب با سن و جنسیت فردی که جشن برای او است انجام شود.

کرایه میز و صندلی برای پذیرایی اگر باغ را برای برگزاری جشن انتخاب کرده باشید نیز باید انجام شود.

انتخاب منوی غذایی و نوع تنقلاتی که برای میز پذیرایی در نظر دارید نیز باید از قبل انجام شود و برنامه ریزی برای خرید و چگونگی تهیه آنها صورت بگیرد.

 خرید ظروف یکبار مصرف برای پذیرایی نیز یکی دیگر از کارها است.سفارش کیک و نوع تزیینات روی آن نیز نباید فراموش شود.

انجام تمام کارهای مربوط به برگزاری جشن تولد بسیار زمانبر و خسته کننده خواهد بود بنابراین برای اینکه در روز جشن خسته نباشید و مدام نگران چگونگی برگزاری مراسم و یا فراموش کردن قسمتی باشید،بهتر است برگزاری مراسم را به تیم های تشریفاتی بسپارید و حتی از ایده های نابی که بنا به تجربه برگزاری تعداد زیاد چنین مجالسی به دست آورده اند استفاده کنید و بهترین و با شکوه ترین مهمانی را داشته باشید و در کنار دیگر عزیزانتان از تمام ساعات مهمانی لذت ببرید.

از آنجایی که تیم های تشریفاتی به تعداد زیاد مراسم های مختلف را برگزار میکنند و برای برگزاری به وسایل و حتی مکان مناسب برای مجالس نیاز دارند با سالن های و باغ تالار های مختلف قرارداد می بنددند و تمام وسایل پذیرای اعم از میز و صندلی،ظروف یکبار مصرف،سیستم صوتی خوب و دیگر وسایل را دارند تا بتوانند در اسرع وقت مهمانی های شما را برگزار کنند.

 حتی با قنادی و آشپزخانه های تهیه غذا نیز طرف قرارداد هستند و فقط انتخاب و سفارش شما برای شروع امور و تدارکات کافی است تا به بهترین شکل مهمانی جشن تولد و یا هر مراسمی را برگزار کنند.

مشاوره آنلاین

افزودن دیدگاه جدید