اجاره میز، صندلی و ظروف کرایه پذیرایی در تهرانسر برای مراسم ختم، تولد و مهمانی

برگزاری جشن تولد برای کودکان

همه آدمها برای رسیدن زادروز تولدشان هیجان دارند و برای آن لحظه شماری میکنند.برای کودکان این هیچان صد چندان است و مدام از والدین درباره روز تولدشان و اینکه آیا جشن تولد دارند سوال می پرسند. 

والدین نیز دوست دارند این روز زیبا را که در آن بهترین هدیه خداوندی را دریافت کرده اند حتما جشن بگیرند حتی اگر با تعداد کم مهمان در خانه به همراه مادربزرگ و پدربزرگ ها،گرفتن تولد برای کودکان تدارکات خاص خود را می طلبد و نیاز به هماهنگی هایی دارد که در این مقاله به برخی از آنها اشاره میکنیم.

تا زمانی که بچه ها خردسال هستند چیز زیادی از تولد متوجه نمی شوند و فقط از حضور افراد کنار خود لذت میبرد ولی وقتی کمی بزرگتر می شود برای برگزاری مراسم نظراتی میدهد و خواسته هایی خواهد داشت.

بیشتر کودکان با شناخت شخصیت های کارتونی تمام دکوراسیون خانه و اسباب بازی هایشان را با شخصیت کارتونی می سازند و در مراسم تولد نیز این شخصیت ها حضور پرنگی خواهند داشت.

برگزاری تولد برای کودکان قوانین مختلفی دارد.سن کودک و جنسیت او در دکور و تم مهمانی تولد نقش  بسیار مهمی ایفا می کند.

تزیینات کیک نیز از این امر مستثنا نیست.بنابراین تمام ریزه کاری های برگزاری جشن را به دقت انجام دهید و بهترین خاطره ها را برای دلبند خود بسازید.

برای برگزاری تولد برای کودکان بادکنک آرایی گزینه بسیار خوبی است که توجه کودکان حاضر در جشن را به خود جلب میکند.رنگ بادکنکها میتواند بنا به تم و یا شخصیت کارتونی منتخب کودک باشد.

مواد خوراکی که برای میز پذیرایی انتخاب میکنید نیز باید باب میل کودکان و متنوع باشد تا کودکان بد غذا نیز بتوانند غذای مورد علاقه خود را از بین خوراکی ها برگزینند و از حضور در جشن لذت ببرند و گرسنه نمانند.

انتخاب موزیک های مناسب جشن تولد کودکان نیز از اهمیت ویژه ایی برخورد ار است و باید بتواند کودکان حاضر در جشن را به وجد بیاورد و شب خاطره انگیزی برایشان ساخته شود.

برنامه های سرگرم کننده نیز گزینه خوبی برای سرگرمی کودکان است.کودکان به سرعت حوصله شان سر می رود و خسته می شوند با برنامه های متنوع و سرگرم کننده و مسابقات کوچک می توان آنها را سرگرم و خوشحال نگه داشت.

بهترین زمان برای برگزاری جشن تولد کودکان عصر ها می باشد چرا که کودکان تا دیر وقت نمی توانند بیدار بمانند و به سرعت خسته و کسل می شوند.

بیشتر مهمان هایی که برای جشن تولد کودک خود دعوت می کنید افراد هم سن و سال او باشند جشن تولد متعلق به اوست و باید از همراهی هم سن وسالانش در جشن تولد لذت ببرد.

کودکان عاشق کیک و شکلات و کاکائو هستند روی میز پذیرایی از این دست تنقلات بگنجانید.کیکی برای تولد سفارش دهید که با سلیقه کودک هماهنگی داشته باشد.

رنگ کیک با سلیقه کودک هماهنگ باشد،طعم مورد علاقه کودک در کیک استفاده شده باشد،رنگ و شکل کیک متناسب با تم مورد علاقه کودک باشد.معمولا وقتی کیک تولد برای برش زدن به روی میز آورده می شود همه بچه ها با دهان باز به تماشای کیک می پردازند و به تمام ریزه کاری های کیک نیز توجه می کنند تنها مزه شیرین کیک نیست که توجه کودکان را جلب میکند آنها درباره تمام تزیینات کیک با یکدیگر صحبت میکنند و نظر می دهند بنابراین سفارش کیک برای کودکان از اهمیت خاصی برخوردار است.

با توجه به تمام مطالبی که گفته شد برگزاری مراسم تولد کودکان سختی های خاص خود را دارد.برای اینکه با آسودگی بتوانید بهترین مراسم را داشته باشید می توانید تمام امور مربوط به تولد کودک خود را به موسسه های تشریفاتی بسپارید و مراسمی زیبا و بدون کاستی داشته باشید.

تیم های تشریفاتی با در اختیار داشتن افراد متخصص در برگزاری مجالس میتوانند ایده های خوب و زیبایی نیز در اختیارتان قرار دهند تا بهترین و خاطره انگیز ترین جشن تولد را برای دلبند خود داشته باشید.

موسسه های تشریفاتی با تجربه بسیار در برگزاری انواع مجالس در نوع های مختلف می توانند در هر زمینه ایی خدمات رسانی کنند و در شرایط سخت و غمناک زندگیتان نیز همراه شما باشند و مراسم آبرومند و در شان خانواده تان برگزار کنند.

در زمان وقوع مرگ عزیزی از اعضای خانواده با وجود شوک از دست دادن و غم هجران بار مسئولیت برگزاری مراسم مختلف خاکسپاری،پذیرایی از مهمانها و همچنین مراسم ختم و شب هفت نیز بر دوش صاحب عزا سنگینی میکند.

اگر چه دوستان و اقوام درجه یک به کمک می آیند و در برگزاری مراسم صاحب عزا را تنها نمیگذارند اگر تصمیم دارید مراسمی باشکوه  و بدون کوچکترین کاستی داشته باشید،توصیه میکنیم اجرای تمام امور،از صفر تا صد مراسم را به یک تیم تشریفاتی با تجربه و معتبر بسپارید و با آرامش خاطر از برگزاری مراسم، در کنار دیگر اعضای خانواده به سوگ عزیز سفر کرده بنشینید.

برخی از کارهایی که برای مراسم خاکسپاری و مجلس ترحیم باید انجام داد عبارتند از:

 • گرفتن گواهی فوت
 • کرایه آمبولانس حمل جنازه برای انتقال متوفی به بهشت زهرا
 • تطهیر و کفن کردن جنازه
 • رزرو قبر
 • تهیه تاج گل برای قبر
 • رزرو مداح و سیستم صوتی سر مزار
 • چاپ اعلامیه به تعداد 
 • اطلاع رسانی از طریق تلفن و وسایل ارتباط جمعی و اعلامیه به اقوام و آشنایان
 • رزرو سالن و یا تالار پذیرایی برای صرف ناهار بعد از تشییع جنازه
 • رزرو مسجد برای مراسم ختم
 • تهیه وسایل لازم برای پذیرایی مهمانها در مراسم ختم
 • تهیه پک های پذیرایی 
 • انتخاب مداح و سخنران خوب برای روز سوم و مراسم ترحیم
 • و…..

تیم های تشریفاتی با در اختیار داشتن افراد خبره در انجام کارهای پذیرایی و برگزاری مراسم تمام کارها را به خوبی و به بهترین شکل انجام می دهند و مراسم آبرومندی جهت یادبود عزیز سفر کرده برگزار خواهند کرد.

مشاوره آنلاین

افزودن دیدگاه جدید